09.03.2024 | Score |
---|
20:00 | Gornik Zabrze - Lech Poznan | |
20:00 | Lugano - Ambri | |
20:00 | Nantes Volley - Venelles | |
20:00 | Parnahyba SC PI - River AC PI | |
20:00 | Rouen Dragons - Nice | |
20:00 | Toronto FC - Charlotte FC | |
19:45 | FCU 1948 Craiova - Universitatea Craiova | |
19:30 | Arago De Sete - Tours VB | |
19:30 | College Europa - Mons Calpe | |
19:30 | Eivissa - Sd Atletico Novas | |
19:30 | Emeve - Villena Petrer | |
19:30 | Graz - Fuchse | |
19:30 | Hagen - Huttenberg | |
19:30 | Manacor - San Roque Bata | |
19:30 | Melilla - Conqueridor Valencia | |
19:30 | Narbonne - Montpellier Volley | |
19:30 | Presov - Slavia EU Bratislava | |
19:30 | Rio Duero - Cisneros Alter | |
19:30 | St. Gallen - Grasshopperss | |
19:30 | Stade Poitevin Poitiers - Nantes-Reze | |
19:30 | Teruel - Almeria | |
19:30 | Villacher - HC Bolzano | |
19:30 | Vorarlberg - KAC Klagenfurt | |
19:15 | Atletico Grau - Club Sportivo Cienciano | |
19:10 | Rio Claro FC SP - Sao Bento SP | |
19:00 | AC Ajaccio - Annecy FC | |
19:00 | Aranda - Barcelona II | |
19:00 | Bidasoa Irun - Benidorm | |
19:00 | Boavista FC - Moreirense FC | |
19:00 | Bordeaux - US Quevilly Rouen | |
19:00 | Capivariano FC SP - AA Portuguesa Santista SP | |
19:00 | Celta Vigo B - Deportivo Ponferradina | |
19:00 | Ch Mallorca - Union Financiera Oviedo | |
19:00 | Concarneau - Guingamp | |
19:00 | Cruz Azul - Juarez | |
19:00 | Deportivo Macara - CD El Nacional | |
19:00 | ES Troyes AC - Bastia SC | |
19:00 | FC Porto - Madeira | |
19:00 | Gaia - Povoa | |
19:00 | Gradec - MRK Ljubljana | |
19:00 | Graz - Stockerau | |
19:00 | HC Erlangen - Rhein Neckar Lowen | |
19:00 | HSG Barnbach Koflach - Voslau | |
19:00 | Jeruzalem Ormoz - Koper | |
19:00 | Leuven - Ladies Genk FC | |
19:00 | Linz AG - A1 Bregenz HB | |
19:00 | Mamelodi - Chippa Utd | |
19:00 | Montevideo City Torque U20 - Aguilas Doradas U20 | |
19:00 | MRK Krka - Svis | |
19:00 | Mursa Osijek - Kitro Varazdin | |
19:00 | Nice - Illacaise | |
19:00 | Nova Venecia ES - Rio Branco AC ES | |
19:00 | Nove Mesto n/V - zzZilina | |
19:00 | Rapid Bukareszt - FC Steaua Bucuresti | |
19:00 | RD Slovan - SRD Skofljica | |
19:00 | Richards Bay - TS Galaxy | |
19:00 | Rio Ave FC - SC Braga | |
19:00 | RSC Anderlecht Ladies - Femina Sporting Charleroi | |
19:00 | SC Amiens - Rodez Aveyron | |
19:00 | SC Potsdam - Vfb Suhl | |
19:00 | SM Caen - FC Paris | |
19:00 | Spartak VKP Myjava - Svidnik | |
19:00 | Trnava - VK Bratislava | |
19:00 | Uniao Sao Joao Ec Sp - Uniao Suzano Ac Sp | |
19:00 | USL Dunkerque - Pau | |
19:00 | Valenciennes FC - Angers SCO | |
19:00 | VC Wiesbaden - RR Vilsbiburg | |
19:00 | Zeleznicar Pancevo - FK Radnicki Nis | |
18:45 | FC Twente Enschede - Sparta Rotterdam | |
18:35 | Buffalo Sabres - Edmonton Oilers | |
18:35 | Columbus Blue Jackets - Nashville Predators | |
18:35 | New Jersey Devils - Carolina Hurricanes | |
18:30 | Arsenal London - Brentford | |
18:30 | CD Mirandes - Eldense CD | |
18:30 | Centrometal - OK Zadar | |
18:30 | FC Sevilla - Real Madrid Femenino | |
18:30 | FK Sarajevo - Igman Konjic | |
18:30 | Granada CF - Real Sociedad | |
18:30 | Guaguas - Voley Palma | |
18:30 | Hap.Tel Aviv - Hap.Jerozolima | |
18:30 | Odense - Odder | |
18:30 | Real Valladolid - Real Zaragoza | |
18:30 | RK Ktc - HRK Karlovac | |
18:30 | Southend United FC - Dagenham and Red. | |
18:30 | Werder Bremen - Borussia Dortmund | |
18:15 | Bm Ciudad De Malaga - Cisne | |
18:15 | Bordeaux - Marseille | |
18:15 | Brighton WFC - Manch.Utd WFC | |
18:15 | OIF Arendal - Drammen HK | |
18:15 | Pennarossa - Cailungo | |
18:15 | Royal Charleroi - Cercle Bruges | |
18:00 | Arenas de Getxo - Logrones | |
18:00 | College Europa - La Nucia | |
18:00 | Dukla Prag - Lovosice | |
18:00 | Espanyol II - Lleida Esportiu | |
18:00 | HC Tatran Presov - SKP Bratyslawa | |
18:00 | Karvina - Koprivnice | |
18:00 | Martin - P.Bystrica | |
18:00 | Modra - Bojnice | |
18:00 | Zubri - Frydek Mistek | |